Archiv Mirovy diskuse na stránkách ČSS

12345 » 19. 02. 2010, 23:32

to ...: Samozřejmě, že můžou. Sorry za špatnou formulaci, tím postupem byl myšlen přímý postup do čtvrtfinále a pokud nebudou mít Rusové jistotu přímého postupu, můžou skončit už v osmifinále, kterému by se přímo postupující týmy vyhnuly (pokud by se to povedlo ČR a SR). Teda doufám, že ten postupový klíč chápu vůbec správně :-)

12345 » 19. 02. 2010, 11:58

Přeju hezký pátek všem a gratuluju Slovákům k výhře nad Rusy! Jste skvělí! Nechci sýčkovat, ale pochybuju, že se to povede i nám, vůči Rusům máme trochu komplex nebo spíš nevíme, co na ně hrát. Ale bylo by super, pokud by ze skupiny postoupili naši a Slováci a Rusové letěli domů :) No, to se asi nestane, ale hezká představa :-) Dva ze skupiny nepostupují zaručeně, jistotu má jen první, pak postupují nejlepší z druhého místa ze všech skupin, takže ani druhé místo nemusí stačit, ale jak je skupina rozehraná, může asi ještě postoupit prakticky kdokoli. Díky všem za odkazy! Ten článek z Nového času je typický článek recyklační, aneb jak udělat rozhovor s někým, s kým vůbec nemluvíte :-)

12345 » 18. 02. 2010, 07:46

Miro někde psal, že nemá přístup na net, proto tak často neaktualizuje. Zaráží mě ale, že nepoprosí třeba tu svoji asistentku, aby na FB nenapsala alespoň jeho nejbližší akce.

12345 » 17. 02. 2010, 18:08

Pěkný večer přeju! To s tím albem mi nepřijde vůbec jako mlžení, spíš si podle mě Miro teprv ujasňuje, jak to album pojme. Myslím, že je v jednání, jak to album bude vypadat, takže od doby před Vánoci, kdy ještě neměl pravděpodobně ani podepsanou nahrávací smlouvu, se nejspíš jeho představa mohla docela výrazným způsobem změnit. Jednak do toho má co mluvit nahrávací společnost, předpokládám, a pak to nejspíš bude korigovat i podle představ kapely. A těmi nepříliš tvrdými rockovými písničkami může myslet právě ten pop-rock. Nevidím v tom rozpor.

12345 » 16. 02. 2010, 21:22

to deppholl: http://www.linkon.cz/go45i to mari: Podle mě to bude právě záležet na tom, jak moc se budou ostatní členové podílet na muzice, pokud budou stavět výlučně na Mirově tvorbě, pak v tom nevidím problém, pokud se ta kapela bude jmenovat po něm, Bon Jovi a Daughtry taky nepůsobí trapně. To nevíme nikdo, jak mu to bude vyhovovat, ale podle toho, co o něm víme, myslím, že Miro potřebuje mít kreativní kontrolu nad tím, co bude zpívat, takže si myslím, že jinak než frontman asi v kapele fungovat nechce. Ale kdo ví. Gratulace k další medaili! :-) Myslíš ten bratrovražedný souboj? :-) Snad ke spokojenosti obou stran, ale postup ze skupiny bude každopádně těžký pro obě naše země. Těch rýpalů si nemá cenu všímat, co si myslet o člověku, který to tu čte jen proto, aby mohl kritizovat ty, co sem přispívají?

12345 » 16. 02. 2010, 20:20

Ty příspěvky se tady ztrácely i kdysi dávno, teď je to asi jen ve větší míře, jak je tady moře stránek. Kdo ví, čím to je.

12345 » 16. 02. 2010, 19:55

Přeju pěkný večer a díky všem za odkazy! Ten článek v teplickém deníku je celkem fajn, zase další informace o CD, dobře, že to snad neuspěchá. Docela by mě zajímalo, jestli Mirova kapela bude mít nějaký název nebo to prostě bude jeho doprovodná kapela a s tím souvisí i to, jak moc se budou ostatní členové autorsky podílet na muzice a jak moc zkušeností s tím mají. Vrtá mi taky hlavou, jestli to s tím vysokým IQ byly původně jen legrace a teď si to žije vlastním životem, nebo to myslel vážně. Vzpomínáte na Luciu Láncošovou? Ta na začátku soutěže prohlásila nebo na ni někdo zjistil, že má IQ snad přes 150 a myslím, že i díky tomu neměla nakonec moc sympatií, i když byla vynikající zpěvačka. Na tenhle údaj je spousta lidí alergických, i když to podle mě vypovídá jenom o tom, jak je kdo schopen poradit si s těmi specifickými otázkami testu.

12345 » 15. 02. 2010, 10:36

Hezké dopoledne všem! to kobitka: Myslíš, že to má nějakou souvislost? :-) Ale to, že nezmínil Dana Bártu, má svoji logiku, jelikož on už pár let rock nezpívá, nebo ho aspoň nezpívá převážně, protože se věnuje už spíš jazzové a experimentální muzice, takže už možná vypadl z povědomí našich slovenských sousedů. Michala Penka už asi nemůže znát a pokud by se mě někdo zeptal na současnou českou hudební scénu, tak jeho jméno nejmenuju taky, o jeho nových projektech nic nevím. Navíc ho mám zařazeného jako interpreta šílených cajdáků (omlouvám se jeho fanouškům :), i když se věnoval i hardrocku.

12345 » 14. 02. 2010, 23:44

Mně zůstává rozum stát nad tím, že ta jejich kamarádka má s Mirem několik fotek, kde ochotně pózuje a pak se těch holek, které si chtěly za každou cenu vydupat pozornost a tvrdily, jak byl Miro hrozně neochotný, ještě zastává. Ta historka tím opravdu získává na věrohodnosti...V každém případě doufám, že podobně sebestředných a bezohledných fanynek bude mít Miro co možná nejmíň. To Lilie: Ta fotka s Martinem je fake, nebo je to pravé? Nějak vůbec nechápu to pozadí, kdy vznikla.

12345 » 14. 02. 2010, 22:38

http://www.linkon.cz/9eldi Fotodokumentace ke kauze "zhrzená fanynka" z minulého týdne. Přečtěte si ty komentáře pod tím.

12345 » 14. 02. 2010, 14:10

Přeju hezkou neděli všem a všem díky moc za odkazy! Zvlášť díky Luciinetske (skloňuje se to tak? :-) za ten článek z Nového času. Překvapivě v tom bylo i něco zásadních informací ohledně CD a podobně. To s tím manažerem mi ale vrtá hlavou, co myslí tím, že by se někomu zavázal a že si tím ušetří zbytečné problémy? Myslíte, že tím myslí nějaké dělení zisků ve prospěch obou televizí ve větší míře, než je tomu teď, pokud tomu tak vůbec je, nebo schvalování osoby manažera ze strany produkce superstar? Nebo úplně něco jiného?

to Andrew: Myslím, že s tím neavizováním akcí na FB se kritik celkem trefil, bylo by to skoro nadbytečné, jelikož je to v první řadě záležitostí těch subjektů, které si ho objednaly. Pokud půjde o jeho vlastní akce, tam bude veškeré promo už na něm. Na druhou stranu si myslím, že informovat o nich by rozhodně měl, protože čím víc lidí o tom ví, tím větší zájem bude a tím bude akce úspěšnější, což je předpokladem k tomu, aby si ho objednávali další a další lidi. To je otázka, jestli to tak s fanouškovskou základnou je, ta přízeň cílové skupiny Bravíček apod. a vůbec to, že se z něj z velké části kvůli jeho vzevření stal "pin-up boy", může na druhou stranu potenciálně odrazovat lidi, které by za jiných okolností jako zpěvák mohl zajímat. Při stylu muziky, který bude pravděpodobně hrát, mu to může podle mě i hodně uškodit. K tomu "rebelství" - mám pocit, že se tenhle pojem trochu významově vyprázdnil a že se jím teď označují většinou lidi, kteří se chovají jako utržení ze řetězu, ale jsou to v podstatě ti nejstádovitější jedinci (vypovídající je i fakt, že je takhle označována i Agáta). Nevím, jestli se k Mirovi hodí označení rebel v původním významu toho slova, ale rozhodně podle mě patří k lidem, kteří si jdou vlastní cestou a nebojí se být osobití i za cenu toho, že je prostě někteří lidé nepoberou.

12345 » 12. 02. 2010, 00:02

Díky všem za linky! Ten rozhovor v LM je super. Zahrál tam pěkné písničky. Kdysi tu, myslím, někdo zmiňoval, že by mu sedly věci od U2 nebo že jeho hlas dokonce připomíná Bona, no One love v jeho podání byla zajímavá. Tohle mi vždycky připomene, proč se mi jeho barva hlasu tolik líbí. K těm písničkám, které zazněly, nemám ewilyn v podstatě jak doplnit, jen ta písnička od Saigon Kick se podle mě jmenuje Love is on the way, ale to je jen taková drobnost :-)

12345 » 11. 02. 2010, 21:40

to mari: http://www.linkon.cz/sgwmn

12345 » 11. 02. 2010, 21:02

Přeju pěkný večer a díky všem za odkazy! Díky moc tomu, kdo tu posílal odkaz na Mirovo Stairway to Heaven ze Skořenic, konečně to slyším skoro v celé verzi, ta zkrácená verze v superstar byla téměř zločin na jedné z nejlepších rockových písniček, které kdy byly napsány, s úžasným textem. To video z Bardejova je taky bezvadný. Tomu se říká "starstruck" :-)

12345 » 10. 02. 2010, 19:53

Tak ještě jednou: http://www.linkon.cz/us58d Asi to nebere dva odkazy za sebou nebo nevím...

12345 » 10. 02. 2010, 19:49

to Leila: Odkaz by měl fungovat v pořádku, ale ta informace je hrozně stručná, taky mi to dalo ji na té stránce najít :-) Pokud by ti to opravdu nefungovalo, tak zde: http://www.linkon.cz/ewz4a http://www.linkon.cz/rs...

12345 » 10. 02. 2010, 18:44

Sakra, ono už to nezobrazí ani ten zkrácený odkaz...:-) http://www.linkon.cz/k4i29 To by měl být ten druhý obrázek, snad se tentokrát zobrazí správně, nebo budu muset přejít ke zkracovací konkurenci :)

12345 » 10. 02. 2010, 18:39

to Leila: Otevři si obrázek v jiném okně a klikni na něj, lupa ho zvětší. Odkazy na jednotlivé obrázky: http://www.linkon.cz/5ipt6 http://www.linkon.cz/5...

12345 » 10. 02. 2010, 12:27

Kdo byste si chtěli přečíst ten článek o Martinovi a kapele Robson, odkaz je tady: http://www.linkon.cz/j5glm

12345 » 10. 02. 2010, 11:21

Přeju hezké dopoledne a zdravím po delší době Mag! :) to Andrew: Díky za odkaz na The Who, moc je neznám, určitě mrknu na jejich další tvorbu. K tomu Markétinu CD - myslím, že to tradiční "období hájení", tedy zákaz vydání CD před vítězem superstar, aby mu ostatní nekonkurovali, bude vyřešeno tím Martinovým singlem někdy na konci března. Martin se na chatu vyjádřil, že by to měl být snad nějaký retro-pop ve stylu Amy Winehouse, Duffy nebo Marka Ronsona. Já si vůbec nemyslím, že by to musela být špatná muzika. Neříkám, že si to koupím, ale určitě mě bude zajímat, s čím přijde. Myslím, že Sony si je vědomo Martinova potenciálu, když mu jednak asi nechává dostatečně volnou ruku, co se týče autorského podílu na albu a navíc mu rozvolnilo dobu určenou pro jeho nahrání. Ještě poznámka k tomu, že Martin působí staromilsky - naopak si myslím, že Martin je v tomhle prudce aktuální. To "moderní retro", integrování prvků klasické hudby, míchání různých hudebních stylů (swing, jazz aj.) s moderním soudem a určitý návrat k monumentalitě a koneckonců i to vystupování v obleku je dost v kurzu, vezměme, jaký úspěch má třeba Michael Bublé nebo (i když to dávám do jedné věty jabka s hruškami) Jamie Cullum.