Archiv Mirovy diskuse na stránkách ČSS

Leňa » 19. 02. 2010, 09:00

Gratuluju vám, bratia naši!! Rusko už potřebovalo dostat na zadek ;) Jinak Mari/Andrewe, mám takový technický dotaz- oblečení, co Mirko měl v SS, si nechali ti hamouni z Novy nebo ho má on ve skříni?? Hlavně co se toho svetříku a andílkovského trička týče- sem tam by si ho dát mohl, většina dam by to ocenila...A kdyby protestoval, navrhuju internetovou aukci...

Leňa » 18. 02. 2010, 20:26

Andrewe, no teda...Tomu se říká přiznání s velkým P ;) A už předem děkujeme za to ANNO, my tě nemít, tak dávno sedíme v Bohnicích ve svěracích kazajkách... A k tomu DVDčku, vidím ho někde na hromádce mezi spodním prádlem a plyšákama, možná v tom lepším případě někde zahrabaný na poličce...Berme to ale pozitivně, přinejmenším ví, že tu existujeme a sem tam sem mrkne paní Šmajdová (možná). Ještě závěrem, tenhle komentář už píšu asi potřetí, za chvilku rozmlátím monitor...Tohle fórum už mele z posledního.

Leňa » 18. 02. 2010, 07:57

Kobitko, díky za tipy, jdu si je poslechnout místo hokeje...:) Co se týče toho FB- je jasný, že toho má hodně, cestuje z jednoho konce republik na druhý a na povídání na FB čas nenajde, ale jak píše 12345, aspoň ty termíny akcí by se hodily...Už aby tu byl ten duben, nebo se nám Miro z toho manažerství a neustálého poletování sem a tam naprosto zblázní.

Leňa » 17. 02. 2010, 22:19

Já ten novinářský odpad beru s nadsázkou, jinak to ani nejde- bulvár je pro mě nejzaručenější prostředek, jak si zlepšit náladu a smíchem prodloužit život...Po těch několika měsících SS šílenství už jsme tu četli ledacos, tentokrát ale musím říct, že ta kreativita mě překvapila- jak psal Andrew, Dominika už je celkem nudná záležitost, tohle má aspoň trochu té originality...;) Že je to prvotřídní odpad, ví každý z nás... No nic, všem pěknou blonďatou noc plnou šmajdavých snů a co nejmilosrdnějšího budíka (pro pracující a studující).

Leňa » 17. 02. 2010, 21:32

Chvilku mi to tu nefunguje, a hned je pořádná novinka!!:) Paparazzi neznám, ale tu úroveň si představit dovedu (Blesk Plesk asi bude oproti tomu pravdivý do poslední tečky)- každopádně lovestory je to vážně dobrá, já vám pořád říkala, že u Mira má šanci i nějaká ta celkem zachovalá vilná stařena :D No a vidíte, je to tu- vydržuje si ho nějaká vdaná panička, zatímco my mrzneme u komína...;)

Leňa » 17. 02. 2010, 07:04

Macyáš se konečně připojila, hned tu bude zase víc veselo...;) Ewilyn: Tu naši fanfiction si nedovedu představit, buď by byla cenzurovaná od začátku až do konce nebo plná dvojsmyslných střech, měření a chutnání... Jinak ještě k tomu duetu v ANNO, řekla bych, že to dopadlo dobře...Z ženských je Marta jako jediná Mirova krevní skupina, z chlapů bych ho potom viděla s Bendem...Každopádně buďme rádi, po skoro dvou měsících absence Mirko zpátky na obrazovce ;)

Leňa » 16. 02. 2010, 19:27

Zdravím celou diskuzi (včetně tebe, Mio :)), dneska mi to tu pěkně blbne, špatně se to načítá, mizí mi komentáře a přehazují se stránky...Takže se ozývám později :) Jinak tu debatu bych vážně uzavřela, jdu si pěkně počíst odkazy na rozhovory a pak se vrhnu na tu fanfiction- kdysi jsem narazila na jednu opravdu originální na Mira a Bena- co ti lidi nevymyslí :)

Leňa » 16. 02. 2010, 06:50

Jak vidím, tak jsem šla včera spát naštěstí včas, ještě než se nám tu vyrojily ty souhlasící kopie...Pokaždé mě udivuje, jak je nějakou dobu klid, a pak se jich tu v jeden den a jednom čase objeví třeba pět najednou- co ty na to, Mio? Tvoje vysoké IQ by si s tím mělo snadno poradit. Jana: Skvělé ranní typy, jdu si uvařit kafe a pěkně poslouchat...Díky :) Krásný den všem bez schizofreniků a Kačenek..

Leňa » 15. 02. 2010, 22:07

Jak vidím, tak se tu popíjí, práškuje, plánuje a marodí...:) Mio souhlasím: Neřekla bych, že v IQ testu jde o každé datum a historickou událost- spíš se to soustřeďuje na logiku, pozornost, schopnost učení, chápání, paměti, doplňování různých matematických a jazykových úloh- nedovedu si představit IQ test, ve kterém by se někdo vyptával na to, co se stalo 17.11...Je to sice faux pas, ovšem s inteligencí to nijak nesouvisí.

Leňa » 15. 02. 2010, 16:31

Adélko, velký dík za super článek, ten náš střapáč má pod svou blonďatou kšticí víc, než by se mohlo zdát...No a když už jsme u toho Hejmy, hrozně mě rozesmálo, že bude společně s Martinem zpívat na tom ANNO- nic proti ani jednomu z nich, ale to je oheň a voda...

Leňa » 15. 02. 2010, 06:10

Zdravím všechny pracanty a olympijské fanoušky- JE TO DOMA!!! Řeknu vám, holka někde cvičila na rybníku, a teď má zlato...Zaslouží si to, dneska můžeme oslavovat :D A Kačenku Albertovou už mi radši ani nevzpomínejte, nebo můj krevní tlak zase stoupne...Kdyby mi přišla pod ruku, tak by jí flek po facce nezmizel ještě aspoň týden...

Leňa » 14. 02. 2010, 22:10

No nic, naposledy jsem si poslechla Mirův rozhovor, okoukla situaci na olympiádě a mířím do hajan- zítra už zase pondělek...Krásné blonďaté sny všem (v mužské i ženské podobě, že, Andrewe :))

Leňa » 14. 02. 2010, 19:54

Deppholl: Naprostý souhlas. Je mi sice jasné, že si Superstaristi potřebují udržet pozornost veřejnosti do doby, než vydají své Cdčko (nebo absolutně propadnou), ale hraní po obchoďácích je až jedna z posledních možností...Mirko má v tomhle naštěstí volnější ruku než Martin, toho prostě nacpou mezi regály v rámci smlouvy a hotovo... Lenka: Na tu jsem kdysi narazila ve videích, pamatuju si ji moc dobře. Měla jsem chuť po Martě a Haberovi (po tom hlavně za ty jeho ksichty a dvojsmysly- Marta jí to sdělila aspoň trochu normálně) něco hodit- holka klidně mohla být nemocná, v takových případech je hubnutí k ničemu...

Leňa » 14. 02. 2010, 17:36

Dneska je to tu jeden marod vedle druhého, jak čtu...Gatlo, ať ti to brzo přestane, zuby jsou v téhle věci fakt na houby... Jinak Mirko v ANNO- poprvé v životě budu tenhle pořad sledovat ;) Myslím, že deppholl to s těma tipama napsala dobře, Mirko a Marta je z toho výběru snad jediná možnost... No a co se týče Valentýna, řadím se mezi ty, co slaví po celý rok (když je s kým). Láska by se neměla dokazovat jenom čtrnáctého února tím nejdražším parfémem...

Leňa » 14. 02. 2010, 13:28

Luciinetsko, moc díky za ten rozhovor, ačkoliv je takový všeobecný a nijak moc konkrétní, tak se vcelku povedl :) Potěšil mě s tím manažerem a už se těším, jak mu skončí to období SuperStar cirkusu... A Lilie, tobě přeju brzký uzdravení...Jak už tu někdo zmiňoval, náš střapáč má i léčitelské schopnosti, takže pěkně pustit DVDčko a za chvilku jsi zdravá jako rybička :)

Leňa » 14. 02. 2010, 10:36

Všem přeju krásnou neděli... Andrewe a fanusicko, moc vám děkujeme za fotky :) Jinak Andrewe, na co výživného ses díval?? Mě se teda v životě nepovedlo usnout u televize... Leni, i tobě díky za odkaz- to s tím manažerem mě potěšilo...

Leňa » 13. 02. 2010, 23:30

Fanusicko, tak to vám gratuluju...My začali ve skocích pěkně, a pak si to pohnojili v samotným závěru...Olympiádu sice nesleduju (před finále SS se mi rozbila televize, takže žiju na malé černobílé mrše, na které mi běží jenom tři kanály) ale seznam.cz to jistí ;) A Lilie, tvůj výklad se mění ve skutečnost :) Takže zvyš trénink, 24. ho budeš určitě potřebovat!!;) mari: Žádný vyptávání receptu, nech se pěkně pozvat ke Šmajdům domů- specialita přímo od mistra ;)

Leňa » 13. 02. 2010, 19:47

Všechny zdravím :) Andrewe, děkujeme za informace o kytaře, všechny jsme si určitě oddechly ;D Ovšem na druhou stranu, slečna vypadá pěkně, mile, je muzikantsky založená, s Mirem jí to doslova a do písmene ladí, navíc střapáč už by potřeboval nějakou dobrou duši, která by se nám o něho postarala...Takže jen ať spolu koncertují častěji, i pro potěšení mužského publika :) Luciinetsko a Báro, to ani nepište!! Mirko unplugged, to bude absolutně perfektní... Jinak kritiku, souhlasím s Lilií, máš s Nostradamem hodně společnýho...V porovnání s ostatními ,,hudebními znalci“, kteří se nám tu občas objevují, jsi vcelku fajn ;)

Leňa » 13. 02. 2010, 14:09

Deppholl: Myslíš Volejte Novu ze dneška?? Jsem trošku opožděná (spousta práce a učení)...

Leňa » 13. 02. 2010, 00:08

Holky, přečetla jsem si vaše komentáře jedním dechem ;) Chudák Mirko, další pokuta- kdyby to bylo možný, tak řeknu, že z Habery se nám stal policajt...Koncert musel být super, ačkoliv to čekání by mě naštvalo pořádně- předpokládám ale, že Mirko to potom všem vynahradil :)