Archiv Mirovy diskuse na stránkách ČSS

debbie » 19. 02. 2010, 11:58

Krásné teměř poledne všem. Včera jsem byla mimo a večer v jedenáct už jsem neměla sílu si pustit PC. Až dneska a zase v práci, tak nic moc čas. Zase jste popsali tolik stránek.....no číst to nestíhám jediné, čeho jsem si všimla je, že nás Mari všechny předběhla a přivlastnila si našeho blonďáka jen pro sebe. Mari, prosím, prosím nepůjčila by jsi mi ho na týden? Manžela bych poslala na služebku a dokazovala bych si, že mi ještě "neujel vlak". Večer by jsme hráli na kytary a zpívali romantické písně v rockovém podání i tu elekrickou kytaru bych mu půjčila.....no a to by asi tak bylo všechno,. ...i když představy v mé hlavě jsou hodně odvážný. Bohužel v reálu..... Andrew, moc diky že to Anno nahraješ. Jsi zlatíčko. I Lenka se pokusí, tak snad se to alespoň jednomu z vás podaří. Nahrála bych si to na video, ale nějak se mnou nekomunikuje, potřebuje servis.

debbie » 17. 02. 2010, 21:40

dafi, to si pamatuju dost dobře a doufám, že se mu to nestane, že to nějak skloubí dohromady. Jak lásku tak muziku. Spousta jiných to taky zvládlo, tak proč zrovna on by byl vyjímka.

debbie » 17. 02. 2010, 21:29

tak teď se mi načetly oba příspěvky, tal se omlouvám

debbie » 17. 02. 2010, 21:25

Nějak se mi to nenačítá. Zase to blbne. Beru tne bulvár hodně s rezervou a jestli je pravda, že se zamiloval, tak nejspíš přeskočila jiskra a já mu to přeju.Jak říká Rous, hlavně, aby byl šťastnej, ale nezničilo to jeho rozjetou karieru.

debbie » 17. 02. 2010, 21:16

Rous jsem tady taky, Akorát jsem musela uložit taťku do postele, něco na něj leze. Nevěřím tomu bulváru ani slovo. Asi jsem se ani neměla o tom časáku zmiňovat, teď to všichni rozdýchávaj.......já na něj ale názor nezměním, i kdyby to pravda byla, což pochybuju, je jeho věc co děla ve svém soukromí. Jestli se zamiloval, přeju mu to, jen aby to neuškodilo jeho muzikantské kariéře. To by mě fakt mrzelo, kdyby ta věštkyně měla pravdu...........

debbie » 17. 02. 2010, 19:20

Už jste četli Pparazzi. Je tam titulek: Šok! Šmajda balí vdané paničky, platí mu za sex. Zahlédla jsem to za výlohou.

debbie » 17. 02. 2010, 16:05

Lilie ,myslíš, že bych ho mohla vzít s sebou. Taky mě to napadlo, ale on nemá moc rád Nagyho( to mě tedy nevadí, už jsem byla na jeho koncertě v Lucerně a byl dobrej) a nevím jak se bude tvářit na našeho blonďáka, kterej mě tak zaujal. Bude si tam asi připadat divně, znám ho. To kdyby tam byl Visací zámek nebo Hudba Praha, nebo nějakej big beat, to by bylo jináč, asi bych ho zviklala. No zkusím to, ale spíš to nevyjde. Možná, že bych to mohla nahrát jako dárek k narozeninám.... no pouvažuju a pak ještě musím vyřešit ty příbuzný, co přijedou 24.4. na Řipskou pouť a budou u nás spát. Nevím jestli to pochopěj. Proč je to zrovna 24.4.......ach jo

debbie » 17. 02. 2010, 14:17

Lilie, čím dál tím víc mě to nutí udělat pro to všechno, aby to klaplo. Nejhorší bude přesvědčit "spolubydlící". Manžel je super, většinou chodíme na koncerty spolu, ovšem tady jde taky o něco jiného, než jen o muziku, že? Pokusím se i když to VIP asi nestihnu a mezitím mi ho vyprodaj. Jedině, že by na poslední chvíli někdo onemocněl, ale nikomu z vás to nepřeju...to ani omylem.

debbie » 17. 02. 2010, 12:33

Krásné odpoledne všem tady. Doma došlo k totálnímu rozpadu počítačového systému( a to mám doma 2 informatiky ). Dneska to snad dají dohromady. Dva dni jsem tu nebyla a tolik jste toho popsali. Dneska se mi nezdá, že by to nějak špatně fungovalo, načítá se mi to normálně. Asi nikdy nebylo na diskuzi tolik stránek, jako teď tady a systém to nezvládá. Zatím jsem nestačila nic z předešlé diskuze přečíst( jsem v práci), akorát ten poslední příspěvek a to jsem se zasmála….Macyáš, kam ty na to chodíš, že to vždycky dokážeš tak vtipně podat. Jinak u mě je to stejné, s tím osobním setkáním, už jsem to vyzkoušela. Sama bych nikdy za nikým nešla, jsem vždy mimo a můj mozek blokují emocionální reakce. Ještě, že mám kamarádku,“ sběratelku fotek se slavnými lidmi“, která bývá tím mluvčím a já se jen vezu a přiblble se usmívám. Teda pokud je to osobnost , která ve mně vyvolává ty emoce, jinak problém nemám. Jo a pozor ať na Vás v Liberci Miro nezapůsobí natolik silně, že skončíte v Beřkovicích ( to je blázinec), tam vás na net nepustí a možná, že vás i vyléčí. No to mi nělejte a buďte silné, jinak tady na diskuzi bude pusto a prázdno, bez jakékoli informace. Snad jen Andrew by to mohl ustát, to je chlap a navíc má rozum, narozdíl od nás, které ho místy ztrácíme. On Vás snad ochrání. A ta hospůdka, vínečko, barvitá diskuse lidí zasažených Mirovou neskutečnou pozitivní energiíí a naladěných na stejnou notu, to bude bomba. Ale bohužel beze mě……mám ale ještě 2 měsíce, kdo ví třeba to nakonec klapne i mně. Tenhle příspěvek jsem psala asi hodinu s přestávkama.. holt práce nepočká...

debbie » 15. 02. 2010, 19:13

Jé Rous, to jsi mě pobavila, já ještě to štěstí neměla, aby se mi blonďák vkradl do snů. Poslední dobou se mi vůbec sny nějak nezdají, až je mi to dost divný. Padnu asi do postele tak unavená, že spím jak dub a sny se zdají spíš těsně před probuzením( myslím tím přirozeným,ne budíkem). V 5 ráno se o nějakým přirozeným probuzení moc mluvit nedá. Tak mám holt smůlu. Ani ten Liberec asi nevyjde. Teda jistý to neni, ale 24.4. je Řipská pouť, sejdou se u nás přibuzný a je taky Jiřího.. no prostě mě to štve..

debbie » 15. 02. 2010, 17:13

to Arabela: krásně si to napsala. Do posledka jsem si myslela, že jsi to opravdu prožila. To se Ti povedlo, škoda že to byl jen sen......

debbie » 15. 02. 2010, 16:46

to lenka: ty jsi dobrá duše, díky moc. Budu držet palce ať vám komp nestávkuje a myslím , že se nás najde víc, kdo to ocení.

Debbie » 15. 02. 2010, 15:43

adélka: díky za článek, hezky se to čte Taky mě mrzí, že neuvidím ANNO a v archívu to bohužel asi nenajdeme. Tyhle pořady tam nedávají, bohužel. Leda, že by to někdo nahrál a dal třeba na youtube.

debbie » 15. 02. 2010, 10:32

to Gatla: chápu , pohled na fotce je na tréning nedostačující. Ty to musíš vědět, když jsi to zažila. Jste stejně s Lilií frajerky a hodně odvážný, že jste za ním šly a ještě komunikovaly. Nevím, nevím co by to udělalo se mnou. Nejsem na to dost silná a moc mě ovládají emoce. Což ve svém věku fakt nechápu. Mohla bych mít už rozum. No nedaří se. Ale v tom Liberci, to bude lepší. Budete mít natrénováno a jen tak Vás něco nerozhodí. Třeba si Vás bude i pamatovat, ale to pochybuju při té spoustě fanynek. Zažila jsem to s Jankem Ledeckým, když jsme chodli na jeho koncerty a jestě jsme se neznali. Teď je to jiný, teď už si i tykáme a je to v poho. Trvalo to ale dost dlouho, než jsem si zvykla. S Mirem je to obdobný. Dostává mě do tranzu, když ho vidím, slyším a co teprv kdybych se ho mohla dotknout. Snad se časem trochu srovnám. Držím si palce i když nevím stoprocentně, jestli si to přeju.

debbie » 14. 02. 2010, 20:58

Ach jo. Mělo tam být vyzařují. Já už blbnu. Fakt.

Debbie » 14. 02. 2010, 20:22

Když budete mít čas a chuť, mrkněte na tohle: http://bit.ly/938sFB Připadá mi, že je Chris Mirovi v některých momentech podobný. Ale vy mužete mít jíný názor a já to beru. V každém připadě oba něco vyřazují.

debbie » 14. 02. 2010, 20:15

Krásný večer všem postiženým šmajdománií a hezkého Valentýna( i když my to tedy nedržíme, nic nám ten svátek neříká, užíváme si ho každý den) Nějak to tady nestíhám číst. Vy jste toho zase napsali.Včera jsem měla mínus, hráli jsme s kapelou na plese a ráno jsme se vrátili v 5.Tak jsem to musela dospat. Je plesová sezona, tak že je to tak každou sobotu, někdy i pátek. Na facebook Mira jsem dala jednu fotku, kterou se mi podařilo vyfotit z videa. Je to z vyřazování druhého filále, aby jste mohli trénovat to zvládání emoc, až ho uvidíte naživo .Je to dost zblízka. Snad se Vám bude líbit Tak příjemný tréning.

debbie » 13. 02. 2010, 06:53

Krásné ráno. Koukám, že jsem dneska první. No aby ne, když mě čekal report ze včera. Nějak mě večer zmohla únava. Fanusicka super jsi to podala, úplně jsem se tam viděla, jak zírám a jsem z něho vedle. Miluju koncerty, kde mimo skvělé muziky je i pastva pro oči. Na pár takových jsem byla a to je fakt zážitek. Snad se poštěstí a Miro bude i někde u nás, pod Řípem, abych si to konečně vyzkoušela, vidět ho naživo( a jaké to bude mít násedky). Strašně ráda bych jela i do toho Liberce, ale je to přes noc, tak to musím nejdřív opatrně probrat doma. Třeba to vyjde.

debbie » 12. 02. 2010, 23:34

Tak už jsem se vrátila z hospůdky(kámarádka si potřebovala pokecat)a nakonec z toho byly 3 hodiny. Už tu sedím a netrpělivě čekám na info. Vím, že to chce nějakou dobu na vzpamatování, ale fakt už jsem jak na trní.

debbie » 12. 02. 2010, 16:11

Omlouvám se za chybky. Píšu to v rychlosti a sem tam mi ulítne čárka. Ajaj i písmenka vypadají jinak než jsem chtěla. Příště si to po sobě přečtu. Přísahám.