Archiv Mirovy diskuse na stránkách ČSS

kobitka » 19. 02. 2010, 09:14

aja jaj ti slováci se teda nevzdají. No co tak vám gratuluju a snad se popereme mezi sebou o medaile. Mari: byt tebou tak si nejsem sebou tak jistá. Já klamu tělem. Takže z garáže ti ujedu ve ferari i s Mirem hned po tom co na tebe použiju pár chvatů. Miro přece nebude bít holky, jeho ochranu si vezmu na starosti já! A všechno černé olbečení rozdáme charitě. A bude chodit jen ve žluté, když už mu svítí vlásky jako zlatovlásce tak proč ne i ten zbytek. Aspoň ušetří za reflektory Andrew: bezvadná muzika k probouzení Luciinetska: co dodat jsi poklad

kobitka » 18. 02. 2010, 23:02

mari: vy máte tolik aut, že ani nevíš co máte v garáži? Až tam bude Ferarari tak se ozvi a pozvi na projížďku. BMW je pod moji úroveň. Jsem holka na vysokých nohou.

kobitka » 18. 02. 2010, 22:43

nazdárek. Sice nevím co se tu řeší ale snad se chytnu. Discomazec s Mirem? Tož to bude vážně mazec. To musí být hodně zajímavý zážitek vidět rockera jak se svíjí v rytmu disca. Taky mohli vymyslet lepší upoutávku. Jo a jen takový menší dotaz. Kdy si stíhá Miro prát ty svoje černé hadříky, nebo jich má plné skříně? Sakryš já už ho chci na fotkách vidět i v něčem barevnějším. Je to sice blonďatý rebel ale v té černé už začíná působit krapet depresivně, i když se směje. Takže červená mikinko, zelená mikinko, pruhovaný svetříku, i ty bílá košile šup, šup ze skříně nebo vás spapají moli.

kobitka » 18. 02. 2010, 10:13

dobré dopoledne. Jo, jo kobitka je holka šikovná naučí se téměř všechno jen ji to krapet trvá. Tak jsme vám dneska v hokeji krapet provětrali faldy ale nic není ztraceno do finále je ještě spoustu času. Tak jsem vám uvažovala nad názvem Mirovy kapelely a napadla mně totální kravina. Když má Miro v oblibě východní filozofii a jedna kapela Nirvána už tady byla, co takhle Dharma? Je to cesta k univerzální pravdě. Ale znělo by to blbě tak to rači necháme na Mirovi. Ať zapojí mozkové závity ty moje už jsou krapet zarezlé. FB bych neřešila má toho moc a přece se kvůli nám nerozkrájí. A navíc co se dá psat na rekace typu miluji tě mocinky moc, muck a napiš mi jůůůů?Ale ty akce by tam píchnout mohl. Humor si vzal zaslouženou dovolenou ale snad se zase brzy vrátí. Erupce na slučníčku asi nebudou to už jsem neviděla ani nepamatuju. Jen tak pro pořádek, pořád je to takové kulaté, žluté a občas to hřeje?

kobitka » 17. 02. 2010, 23:34

No asi to balím, zase se mi nezobrazují přízpěvky. Začíná to tady být na pytel. Tak dobrou noc a samé Šmajdí sny.

kobitka » 17. 02. 2010, 23:21

teď mně napadlo co si asi tak zrovna teď pouští holky,které tomu článku věří http://www.riz.cz/od4kf Mari jak si jim to mohla udělat :-(

kobitka » 17. 02. 2010, 23:14

Tak co tady nasázet pár odkazů na nějakou zajímavou hudbu místo bulváru? http://www.riz.cz/1assu http://www.riz.... moje nejoblíbenější : http://www.riz.cz/xqya7

kobitka » 17. 02. 2010, 22:41

tak teď jsem si v belsku přečetla,že v LD bude i Simona Krainová. No potěš koště to je asi jediná modelka, kterou fakt neberu. Tvářička sice hezká což o to ale ten zbytek už zas tak zajímavý není.Na veřejnosti se chová hrozně a to co z ní vypadne při rozhovorech stojí pomalu za to aby si to člověk zarámoval(co slovo to perla) :-) A jak tady psala Bára to jak řešila rozchod z Hudlerem byl fakt maras. Holce táhne na čtyřicet ale chová se jak 15letá ukřivděná pipinka. No snad se Mirovi nelíbí takové typy holek. Ta by s ním pěkně zametala.

kobitka » 17. 02. 2010, 22:15

Dobrý večer všem. Tak koukám, že tady řešíte zase bulvár a ještě k tomu totální odpad ze všech bulváru. Holky nebojte Miro je zatím jen a jen náš a až příjde čas tak se krapet trhne ale jen malinko což mu odpustíme. Jsme přece přejícné holky. Název kapely mně nenapadá v hlavě mám pusto prázdno a krapet řezanky. Jinak jsme vyšmajdila jak na problém z načítáním. Když vám to nahlásí chybu klikněte na adresu ještě jednou a jste na té stránce kterou jste si zadaly.

kobitka » 17. 02. 2010, 09:51

Dobré dopoledne. Macyáš vítej zpátky. Já taky nepotřebuju Mirův podpis na papírek( beztak bych ho ztratila), foto taky ne( škoda kazit jeden krásný záběr) ale kdybych se s ním setkala o samotě(jen já a on a nikdo víc), tak bych možná ze sebe i to ahoj vypotila(přece jenom tupě zírat jeden na druhého a čekat, kdo promluví jako první je divné), ale jinak to mám stejně jako Kája(pouze v kolektivu). Furt se přiblble usmívám, hraju si s hodinkama(nakonec zjistím, že je ani nemám, takže s čím si celou tu dobu hraju nevím) a mozek dávno někde v Dominikánské republice u pana Janečka. Ale do poslední řady bych nešla to bych nic neviděla ani při své žirafí výšce. Rači někde blíž pódia ale zase tak daleko, abych nevypadala jako maminka některé z děvčátek z první řady.

kobitka » 16. 02. 2010, 22:32

No ono to tu blbne víc než kdy jindy. Takže se pro dnešek asi loučím. Vůbec si nemůžu číst vaše přízpěvky. Tak snad to bude zítra lepší. Mějte se krásně a dobrou noc.

kobitka » 16. 02. 2010, 22:20

Marťa: to je velká záhada. Ale abych řekla pravdu nejsem moc nadšená, že bude zpivat s Martou. Nic proti ní ale víc bych si to vystoupení užila,kdyby tam byl jen Miro. Marta bude takový malý rušivý element. Obvzlášť když víme jak umí Nova geniální záběry při duetech. Buď budou na sobě namačkáni a nebo bude:kuk na Martu, kuk na Mira, kuk na Martu, kuk na Mira... kuk, kuk, kuk a bude konec písničky.

kobitka » 16. 02. 2010, 22:15

dobrý večer. To jste dobré, že vám ty stranky blbnou až dnes. Mi to takhle dělá už tři dny. Lilie to buď ráda, že tě Miro omlazuje. To je přece poklona. Každá ženská ráda slyší, že vypada na míň než ji ve skutečnosti je.Takže Miro je taková naše omlazující pleťová maska. Já jsem zase vilná ubohá tetka bez přítele a nemám v úmyslu si kvůli toho házet mašlí. Ať mi přivedou do cesty pořádného chlapa co za něco stojí a bude ze mně vilná tetka s přítelem.

kobitka » 16. 02. 2010, 18:30

Nevím jestli už to tady bylo, ale je to článek, který nám tu jedna dívčina(nepamatuju si která) kopírovala http://bit.ly/b9hG9O. Jen doufám, že se tady nebude dneska večer zase probírat jeho IQ

kobitka » 16. 02. 2010, 15:33

Mia :neboj se ten konflikt tady nevznikl včera kvůli tobě ale kvůli tomu pánovi, který v tom co jsi tady začala pokračoval. Tak to vypadá, když si někdo s toho co jiný napíše vybere jen část, která se mu zrovna hodí do krámu(to myslím toho Šerloka ne tebe). Takže dál tady choď a přispívej do diskuze. My tě bereme.

kobitka » 16. 02. 2010, 09:33

Krásné ráno, dobré ráno. Jana: Angie je krásná písnička ale na mně moc depresivní. Tu si pouštím jen když mám hodně velkou depku. Co se týče toho včerejška moc bych se nedivila, že se nám tady za pár dní oběví náš milovaný Nostradamus. Zatím to tak bylo pokaždé, když se tady oběvil podobný anonym jako včera. Rous: nereaguj na něj tak podrážděně je to pako a baví ho urážet ostatní. Úplně stejně napadal naši Riu jen proto, že se proti němu vždycky tvrdě ohradila.Takže buď v klidu, nereaguj a za pár dní od něj bude pokoj. A když už jsme u Rii kde pak je? Vypařila se jako pára nad hrncem. Tak doufám,že se k nám občas snese jako sněhová vločka. Co se týče 17 listopadu tak se přiznám, že i když sem tu dobu ještě zažila, tak kdyby to v televizi a v rádiu neomílali furt do kola tak si taky v ten den nevzpomenu co se vlastně stalo. Já totiž nefunguju podle data v kalendáři. Mi stačí vědět jesti je pondělí nebo úterý a to jestli je 15tého nebo 16tého je mi úplně fuk. Co se týče významných událostí tak je mnojem horší, když někdo popírá Holokaust a oslavuje Hitlera, než že neví přesné datum Sametové revoluce. Neznalost historických dat neznamená nízké IQ. A jak jsem řekla ani vysoké IQ nezaručuje člověku uznání, když se chová jako poslední hovado v řadě. (hernajs vy mně ještě naučíte mluvit sporstě). Přirozená inteligence je mnohdy na vyšší úrovni než ta spočítaná.

kobitka » 15. 02. 2010, 23:53

Andrew: já souhlasím s těma, co šli už dávno spát. Takže i já se chystám do hajan abych nebyla po zadu Dobrou noc všem a krásné sny. Přeju to dokonce i našemu vzácnému osazenstvu 3 v 1. PS: po tom co jsem si teď přečetla svůj poslední příspěvek, čekám tvrdý kopanec o tom jak mám IQ 0 a ještě ke všemu mně nenaučili psát. No hlavně, že dělám čest Mirovi a všem blondýnám. Tak dobrou s kobrou(nebo, že by s Mirou?)

kobitka » 15. 02. 2010, 23:44

Mio souhlasím : tak s tím zásadně nesouhlasím. Když tady chodí lidi, ktří kritizuji a mají v podstatě pravdu tak je bereme mezi sebe a nevyháníme. Třeba našeho kritika. Ale když tady někdo začné psát takové nesmysly jako ty. Tak promiň ale tohle nemá s věcnou kritikou nic společného. Ne nejmenujeme ale to Mio souhlasím a podomné jsou ještě anonymnější než Lilie a Kobitka. No moc bych nedala za to, že jsem se s tím Šerlokem a Wotsnem trefila přímo do černého.

kobitka » 15. 02. 2010, 23:23

No to je zvláštní, že jse se vyrojili až teď. Když vás tady z toho mrazí tak se jděte zahřívat při IQ testech není nic jednoduššího. A proč se tady nepodepíšete? A proč nikdo nechápe, že to tady je všechno míněno ve srandě. Nikdo z nás to tady nebere vážně. Máme svoje rodiny, svoje chlapy a nevymněnili bychom je za jednoho fešného kluka. A jste tady tři? Šeroloku, Wotsne už k vám došel pes baskervilský? A končím vážně nemá cenu se vyjadřovat k někomu kdo si hraje na chytráka a přitom veškeré info, čerpá z netu a pak to sem jen hodí.

kobitka » 15. 02. 2010, 23:04

Andrew : to bohužel není sranda ale krutá realita. Už jsem to vysvětlovala Jarce jak to se mnou je. Chtěla ať jedu taky do Liberce. Já bych hrozně chtěla ale osud má se mnou bohužel jiné plány. Ale snad se dočkám. Když začínali No name taky u nás měli koncert a to bylo v době, kdy je nikdo neznal a pak ho ještě už za velké slávy pro úspěch zopakovali. A když bude Miro v takovým zapadákově jako je Havířov, tak se určitě jenou dostane i do F-M. Aspoň mám moře času na tréning. Ha a bacha píšeš si se mnou. Ještě začni mluvit :-)